PENZION A RESTAURACE SOFIE AKCE, SLUŽBY

Penzion TRVALE UZAVŘEN z důvodu rekonstrukce a změny majitele


Každý den 11-15 hodin na výběr z 4-6 denních menu s polévkou ZDARMA, polévka + hlavní jídlo od 79 Kč! Vaříme denně 11-22 hodin (stálý jídelní lístek). Menu a jídelní lístek najdete v odkazu restaurace.

V Sobotu 17.3.2018 navíc kromě 4-6 denní menu můžete ochutnat také naše pečené kachní stehno s červeným zelím, knedlíkem a kachní prsa na lesních hřibech!

Promoce, rodinné oslavy, firemní akce

Penzion Sofie v Vám nabízí kromě celoročního ubytování také možnost uspořádání různých akcí jako svatba, promoce, rodinná oslava, myslivecké schůze, firemní školení, večírek a podobné akce. Kromě zajištění kompletního pohoštění se u nás můžete rovnou také ubytovat. V případě zájmu nás kontaktujte.

Lyžařská škola Kopřivná

Penzion Sofie nabízí individuální vyučování lyžování ve spolupráci s lyžarskou školou TC Praděd. Soukromý instruktor s Vámi vyrazí na svah dle Vašeho výběru a zdatnosti. Nabízíme kurzy snowboardu, carvingového lyžování jak pro děti tak i pro dospělé. Kurzy jsou individuální, ale mohou být i skupinové. Výuka je možná kromě češtiny, slovenštiny také v ruštině, angličtině, němčině a španělštině.

Půjčovna lyží a snowboardů

Ve spolupráci s půjčovnou Skibohemia si můžete zapůjčit lyže, snowboard, běžkařské vybavení včetně bot, helmy, hůlek atd. Ceny od 140 Kč / den. Půjčovna se nachází pouze 50m od penzionu, ale jde zajistit v ceně také dovoz vybavení přímo na penzion na požadovaný termín. Více  na www.skibohemia.cz

Půjčovna kol

Ve spolupráci s Fun Parkem Kopřivná nabízíme zapůjčení silničních, dětských a horských kol včetně speciálů. Ceny od 200Kč. Nabízí také jednorázové půjčovné na jednu jízdu, např. koloběžka nebo trojkolka od 20Kč za jízdu, zde je kompletní ceník. Kompletní nabídku a popis jednotlivých kol naleznete zde: www.koprivna.cz/bikepark

Již proběhlé akce v tomto roce

PŘÍŠTÍ ROK SE MŮŽETE ZNOVU TĚŠIT V PODOBNÝCH TERMÍNECH

Borůvkové hody 19.8 - 20.8. 2017

BORŮVKOVÉ HODY MALÁ MORÁVKA 2017

Ochutnejte borůvkové speciality jako kynuté a tvarohové knedlíky plněné borůvkami, vepřovou kotletu a panenku s borůvkovým přelivem, borůvkový shake, pohár, palačinky, domácí zákusky plněné borůvkovým krémem, borůvkové pivo a limonádu a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás na Borůvkových hodech v roce 2018.!

Řízkové hody 16.9. - 17.9. 2017

FESTIVAL ŘÍZKŮ MALÁ MORÁVKA 2017

Zveme Vás na "Řízkové hody" nebo-li "Festival řízků".. Nebudou chybět řízky v různých úpravách z klasického kuřecího, krůtího, vepřového masa, ale také speciality z klokaního, jeleního, pštrosího, telecího masa. V nabídce najdete také smaženého žraloka a mnoho dalšího, již teď Vás zveme na příští ročník opět v září 2018!

Zvěřinové hody 21.10. - 22.10. 2017

Letos jsme pro Vás připravili zvěřinový vývar se šafránovým svítkem, jelení guláš, divočák se šípkovou omáčkou, výpečky z dančího a kančího masa s otickým kysaným zelím, špikovanou dančí kýtu a hřbet, zvěřinové ragů s lesními hřiby, nadívané křepelky na divoko, steaky z jelení a dančí kýty, kančí hřbet se švestkovou omáčkou, bažantí restovaná prsa,..

Tvarůžkové hody 18.11.-19.11. 2017

Přijďte ochutnat kromě klasických úprav tvarůžků také např. tvarůžkovou polévku, tvarůžky v mandlovém těstíčku, loštickou kapsu, smažené tvarůžky na herculesovém lůžku, tvarůžek v hermelínu, tvarůžková jehla se schwarzwaldskou šunkou, sekaný řízek s tvarůžky, zapečená panenka s tvarůžkem, Pradědovy ponožky, pikantní tvarůžkový salát a mnohem víc.

Adventní hody 16.12. - 17.12. 2017

Na adventní víkend jsme pro Vás připravili speciality jako zvěřinový vývar s celestýnskými nudlemi, cibulačku s krutóny, dančí guláš s houskovým knedlíkem, husí játra s mandlemi, výpečky s divočáka se zelím a bramborovým knedlíkem, pečenou křepelku, restovaná kachní prsa s lokšemi , kopu řízků, sýrové variace a hlavně pečená a grilovaná vepřová kolena a žebra a mnohem víc!